"Artysta tworząc wnętrza nadaje im duszę przez wprowadzenie do przestrzeni całej palety najwyższej jakości tkanin."
Tworzymy dla Nas samych i dla Ciebie.
O NAS Nasza kolekcja firan dedykowana jest pod wyrafinowane gusta prawdziwych kustoszy piękna we wnętrzach. Stylowy wygląd każdego egzemplarza jest zasługą wyjątkowej dbałości o połączenie wszystkich elementów w ekskluzywną całość. Nowoczesne firany oraz zasłony wykonane są z pięknych materiałów. Intrygują fakturą i połączeniem struktur. W umiejętny sposób prezentują ponadczasowe, szlachetne zestawienia barw. Czarują finezją wzorów. Uwodzą starannością przeszyć. Nowoczesne dekoracje okien kryją w sobie idealną mieszankę elementów fashion z trendami design. Modne firany zawierają delikatne tony fashion, czyli tego za czym podążamy, które równoważą nuty design, czyli tego co aktualnie jest topowe. Odpowiedni bilans tych komponentów tworzy ponadczasową harmonię. Przejawia się niesłabnącym pięknem tkanin… wdziękiem, który nie przemija… magią, która kreuje unikalną przestrzeń.
eurofirany SKLEP Online Właścicielem marki Italissima Home jest firma Eurofirany, która w swoim SKLEPIE ONLINE oferuje ponad 8000 produktów dla Twojego wnętrza. Zobacz również nasz najnowszy katalog inspiracji, jest on zaproszeniem do podróży po świecie aranżacji wnętrz, w którym jakość spotyka się z komfortem, dobrym stylem i funkcjonalnością. Przygotowaliśmy go z myślą o tych, którzy dopiero tworzą swój domowy azyl lub szukają inspirujących pomysłów i chcą coś zmienić – na lepsze.
Modne i nowoczesne TKANINY Italissima Home Unikalna kolekcja firan i zasłon Italissima Home zaskakuje pomysłowością, tak jak współtwórczyni projektu – najbardziej rozpoznawalna na świecie polska projektantka, Ewa Minge. Wśród proponowanych tekstyliów znajdują się ekskluzywne i nowoczesne firany inspirowane współczesnymi trendami, jednocześnie nawiązujące do tradycji krawiectwa. Ponadczasowy charakter osiągają dzięki wykorzystaniu wyrafinowanych szenili, czy zwiewnej organzy. Projekty wyróżnia zastosowanie w niektórych modelach innowacyjnej technologii – wycinania laserowego wzorów w tafcie i organzie. W ten sposób wykonane modne firanki i zasłonki pozwolą stworzyć nowoczesne dekoracje okien. Atrakcyjne wzornictwo zestawione z wysokogatunkowymi tekstyliami pozwala wspiąć się na wyżyny luksusu i stworzyć w przestrzeni magiczny klimat.
EVA MINGE Od ponad 20 lat prowadzi dom mody Eva Minge i konsekwentnie buduje silną polską markę, docenianą w kraju i na świecie. Jej sukcesy to wynik determinacji, wielkiego talentu oraz niezwykłej pasji. Kolekcje projektantki prezentowane były m.in. podczas pokazów i tygodni mody Rome Fashion Week Alta Roma, a także w Mediolanie, Kijowie, Paryżu, Montrealu, Moskwie, Barcelonie, Berlinie, Wiedniu czy Dubaju. Od 2008 roku Eva Minge jest gościem Paris Haute Couture. Duży sukces zapewniły jej także projekty mebli i wyposażenia wnętrz firmowane marką Eva Minge Home. Wszystkie kolekcje tworzone przez Evę są awangardowe, finezyjne i niebanalne. Prestiżowa kolekcja zaprojektowana przez uznaną projektantkę dla Eurofiran to idealna propozycja dla tych, którzy cenią wysoką jakość, oryginalne wzornictwo i odważne rozwiązania.
KONTAKT
Italissima Home, 34-300 Żywiec, ul. Sienkiewicza 81 tel. +48 33 862 04 01 tel. kom. 516 153 122 eurofirany@eurofirany.com.pl